Gra o tron - usunięta scena wyjaśnia ważną kwestię dotyczącą Jona Snow

Gra o tron w premierowym odcinku 8. sezonu zaprezentowała nam sekwencję, na którą czekali wszyscy fani serialu. Co ona oznacza?

Gra o tron w premierowym odcinku 8. sezonu zaprezentowała nam sekwencję, na którą czekali wszyscy fani serialu. Co ona oznacza?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  jon snow 

W premierowym odcinku 8. sezonu Gry o tron, Jon Snow wreszcie zasiadł na smoku i razem z Daenerys udali się na widowiskową przejażdżkę. W materiale zza kulis widzimy jednak scenę ostatecznie usuniętą z odcinka, która może stanowić wskazówkę dla Jona Snow jeśli chodzi o jego pochodzenie.

Przypomnijmy, że Jon Snow dowiedział się od Sama, że tak naprawdę nigdy nie był bękartem, a jego ojcem był nie Nedd Stark, a Rhaegar Targaryen. W usuniętej scenie Jon Snow zaraz po smoczej przejażdżce mówi Daenerys, że jego smok dokładnie wiedział, gdzie ma podążać. Dialog ten potwierdza wcześniejsze teorie fanów dotyczące smoków i ich oddania dla osób z krwią rodu Targaryen. Wystarczy przypomnieć moment, w którym Daenerys była otoczona przez Synów Harpii. Drogon pojawił się wówczas w odpowiednim momencie i zabrał ją w bezpieczne miejsce.

Jon Snow jako syn Rhaegara Targaryena mógł zatem bez problemu usiąść na smoku, ale też zostać przez nie zaakceptowanym. W klipie showrunner serialu, David Benioff do tego wszystkiego dodał, że tylko Targaryen może jeździć na smoku i to powinien być znak dla Jona Snow.

Gra o tron - kolejny odcinek już w poniedziałek.

nullfot. materiały prasowe

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV