Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Green Book – scenarzysta przeprasza za kontrowersyjny, antyislamski wpis

Scenarzysta produkcji Green Book usunął swoje konto na Twitterze i przeprosił w związku z kontrowersjami wokół jego wpisu na Twitterze z 2015 roku.

Green Book był największym zwycięzcą gali rozdania Złotych Globów, która odbyła się w zeszły weekend. Obraz zdobył trzy statuetki. Film zgarnął między innymi nagrodę za najlepszy scenariusz oryginalny autorstwa Nicka Vallelongi. Jednak twórca po tym sukcesie musiał zmierzyć się z burzą medialną jaka rozpętała się po odkopaniu jego wpisu na Twitterze z 2015 roku, w którym scenarzysta zgodził się z Donaldem Trumpem, twierdzącym, że amerykańscy muzułmanie wiwatowali, gdy runęły wieże World Trade Center.

Teraz Vallelonga wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Przeprosił wszystkich muzułmanów, w tym gwiazdę Green Book, Mahershalę Aliego za swój wpis. Stwierdził, że produkcja, do której scenariusz stworzył to opowieść o miłości, akceptacji i pokonywaniu barier i będzie starał się być lepszym. W związku z całą sprawą Vallelonga postanowił również usunąć swoje konto na Twitterze.

-
-

Źródło: deadline.com/screenrant.com/ew.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – koniec…

Nie z tego świata kończy swoją wieloletnią przygodę na antenie The CW. Właśnie ogłoszono, że…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.