Greg Grunberg dołącza do „Heroes Reborn”

Kolejna znana twarz pojawi się w serialu "Heroes Reborn". Swoją rolę w produkcji powtórzy Greg Grunberg, wcielający się w Matta Parkmana.

Kolejna znana twarz pojawi się w serialu "Heroes Reborn". Swoją rolę w produkcji powtórzy Greg Grunberg, wcielający się w Matta Parkmana.

Greg Grunberg powtórzy rolę znaną z oryginalnego serialu pt. "Herosi". Wcieli się w oficera Matta Parkmana. W tej chwili nie wiemy, w ilu odcinkach się pojawi. Amerykańskie media podają, że ma być to występ gościnny, podobnie jak w przypadku Masi Oka (Hiro Nakamura).

Czytaj także: „Wrogie niebo” – zapowiedź finałowego sezonu

W obsadzie znajdują się też: Jack Coleman, Jimmy Jean-Louis, a także Zachary Levi i Ryan Guzman. Niestety w "Heroes: Odrodzenie" nie pojawi się Zachary Quinto w roli Sylara.

Premiera zaplanowana jest na jesień.

Źródło: TV Guide / Fot. ABC

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV