Gwiazda filmu Alita: Battle Angel wystąpi w dramacie The Bang Bang Girls

Jak podaje portal Deadline, Rosa Salazar wystąpi w dramacie The Bang Bang Girls. Za kamerą stanie Lauren Schacher.

Jak podaje portal Deadline, Rosa Salazar wystąpi w dramacie The Bang Bang Girls. Za kamerą stanie Lauren Schacher.

Rosa Salazar zasłynęła ostatnio tytułową rolą w filmie Alita: Battle Angel w reżyserii Roberta Rodrigueza. Jej kolejną rolą będzie występ w dramacie erotycznym The Bang Bang Girls. Za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie Lauren Schacher, dla której będzie to fabularny debiut.

The Bang Bang Girls skupi się na dwóch najlepszych przyjaciołach w liceum, którzy namawiają nową nauczycielkę chemii (Rosa Salazar) do utworzenia tajnego klubu o edukacji seksualnej.

 

Produkcja The Bang Bang Girls ma się rozpocząć jesienią tego roku

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV