John Wick w Fortnite już oficjalnie. Zobacz zwiastun wydarzenia

Przeciek się potwierdził. John Wick pojawi się w Fortnite, a gracze otrzymają nowy tryb oraz przedmioty do zdobycia.

Przeciek się potwierdził. John Wick pojawi się w Fortnite, a gracze otrzymają nowy tryb oraz przedmioty do zdobycia.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Niedawno do sieci wyciekły informacje i grafiki, które wskazywały na to, że w Fortnite pojawi się specjalne wydarzenie z okazji premiery filmu John Wick 3: Parabellum. Teraz zostały one oficjalnie potwierdzone i rzeczywiście do gry trafi nowa zawartość, która będzie dostępna przez ograniczony czas.

Gracze będą mogli wziąć udział w rozgrywkach w nowym trybie - Wick's Bounty. Ten polega będzie na eliminowaniu przeciwników i zbieraniu złotych żetonów. Osoba, która w danym momencie będzie osiadać ich najwięcej zostanie wyznaczona jako kolejny cel do zlikwidowania. Oprócz tego do gry trafią również nowe przedmioty kosmetyczne inspirowane filmem John Wick 3: Parabellum, w tym skórka przedstawiająca tytułowego bohatera.

Źródło: dualshockers.com, youtube.com / fot. Epic Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV