Przeczytaj w weekend

Gwiezdne Wojny cofną się w czasie? Knights of the Old Republic może być serialem

Nowa plotka ze świata Gwiezdnych Wojen. Podobno kolejnym pomysłem branym pod uwagę przez Lucasfilm jest stworzenie serialu inspirowaną grą Star Wars: Knights of the Old Republic,

Nowa plotka ze świata Gwiezdnych Wojen. Podobno kolejnym pomysłem branym pod uwagę przez Lucasfilm jest stworzenie serialu inspirowaną grą Star Wars: Knights of the Old Republic,

Adam Siennica

Adam Siennica

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Gwiezdne Wojny kierują się z coraz mocniejszą siłą na mały ekran. The Mandalorian to pierwszy aktorski serial, nad którym prace niedawno się zakończyły. Oficjalnie zapowiedziano też produkcję szpiegowską o Cassianie Andorze z filmu Rogue One: A Star Wars Story.

Lucasfilm bierze pod uwagę wiele różnych pomysłów na seriale, ale na tę chwilę oficjalnie nie wiadomo, o czym będzie trzeci oficjalny serial w uniwersum. Według najnowszej plotki Daniela Richtmana (dziennikarz, którego doniesienia często się sprawdzają) pod uwagę brany jest serial inspirowaną grą Star Wars: Knights of the Old Republic. Jest to coś, czego fani domagali się od wielu lat.

Nie ma żadnych dodatkowych informacji poza samym faktem brania pod uwagę takiego scenariusza. Przypomnijmy, że fabuła rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z Sagi Skywalkerów. To wówczas między innymi doszło do wojny na galaktyczną skalę pomiędzy Imperium Sithów i Starą Republiką, o czym opowiadał spin-off gry zatytułowany Star Wars: The Old Republic.

Według wcześniejszych plotek pod uwagę brane są też następujące pomysły:

  • Serial o Finnie i Poe
  • Serial o młodej księżniczce Lei
  • Serial o Lando Calrissianie i Qi're z filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie
  • Serial o kapitan Phasmie
  • Serial o Rycerzach Ren
  • Serial o legendarnym Sithcie znanym jako Darth Bane

Na razie są to plotki, których nikt nie potwierdza, ani nie dementuje. Traktujmy je więc z dystansem. Czy serial osadzony tysiące lat wcześniej to coś, co chcielibyście obejrzeć? Dajcie znać w komentarzach.

A tak prezentuje się świat Starej Republiki w filmowych zwiastunach gry:

Źródło: We Got You Covered / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV