Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gwiezdne Wojny: część IX – kto zna tytuł filmu?

Tytuł filmu Gwiezdne Wojny: część IX jest największą tajemnicą roku. Nie wiemy, kiedy dokładnie go poznamy, ale wygląda na to, że nawet obsada go nie zna.

Tytuł filmu Gwiezdne Wojny: część IX jest największą tajemnicą roku. Nie wiemy, kiedy dokładnie go poznamy, ale wygląda na to, że nawet obsada go nie zna.

Nowe informacje na temat tytułu filmu Star Wars: Episode IX pochodzą od Dominic Monaghan, który ma tajemniczą rolę w superprodukcji.

Podczas interakcji z fanami na Instagramie na temat Gwiezdnych Wojen odpowiedział wprost, że tylko J.J. Abrams zna pełny tytuł filmu. Wyjaśnienie banalne, ale jeśli jest to w pełni zgodne z prawdą, to najlepsza strategia, by zapobiec wyciekowi tytułu. Abrams jest też współscenarzystą, więc on najpewniej ten tytuł wymyślił. Ważniejsze jednak jest to, że ze słów Monaghana wynika, że obsada występująca w filmie nie zna tego tytułu.

Dominic Monaghan
fot. comicbook.com

Kiedy go poznamy? Wiele wskazuje na to, że dopiero w kwietniu podczas Star Wars Celebration, czyli najważniejszego wydarzenia dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Gwiezdne Wojny: część IX - premiera w grudniu.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV