Gwiezdne Wojny – film twórców serialu Gra o tron związany z kultową grą?

David Benioff i D.B. Weiss obecnie kończą pracę nad 8. sezonem serialu Gra o tron. Szykują też swój pierwszy film w świecie Gwiezdnych Wojen.

David Benioff i D.B. Weiss obecnie kończą pracę nad 8. sezonem serialu Gra o tron. Szykują też swój pierwszy film w świecie Gwiezdnych Wojen.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Gwiezdne Wojny od twórców Gra o tron? To zdanie wielu zachęci, bo jednak panowie stworzyli najpopularniejszy serial na świecie, który króluje od lat na ekranach telewizorów. Wiemy, że Lucasfilm zatrudnił ich do stworzenia filmowej trylogii w świecie Gwiezdnych Wojen. I tyle z oficjalnych wieści.

Czas na pierwszą plotkę o tym, co w sumie oni tworzą. Według informacji Star Wars News Net ich historia ma być osadzona w czasach Starej Republiki, czyli okresie znanym choćby z gry Star Wars: Knights of the Old Republic oraz wersji online Star Wars: The Old Republic. Okres panowania Starej Republiki w kanonie Gwiezdnych Wojen to tysiące lat, więc może to iść w rozmaitych kierunkach, a według informatora portalu fabuła ma rozgrywać się setki lat przed Sagą Skywalkerów.

Plotka sugeruje też, że prace ruszą jesienią 2019 roku. Do tego podobno Lucasfilm chce im pozwolić stworzyć coś nowego, by trafić do widzów oczekujących po duecie czegoś bardziej w stylu Gry o tron. Ciekawe jest to, że to łączy się z pogłoską sprzed kilkunastu dni. Mówiono wówczas, że Lucasfilm rozważa okres Starej Republiki do świata serialu w platformie Disney+.

Nadal jest to informacja nie potwierdzona, więc traktujmy to z dystansem. Jednak kolejny raz już pojawia się kwestia Starej Republiki, więc najwyraźniej Lucasfilm chce zacząć rozszerzać filmową część uniwersum, by dać widzom coś kompletnie nowego. Może w kwietniu podczas Star Wars Celebration poznamy odpowiedzi.

Źródło: Star Wars News Net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV