Repertuar kin Nowość Program TV
 

Tag: lucasfilm

-

ILMxLAB zrewolucjonizuje branżę filmową i pracę z CGI

Lucasfilm ma w swoich rękach technologię, dzięki której kręcenie filmów wykorzystujących dużą ilość efektów specjalnych stanie się o wiele prostsze. Technologia ILMxLAB może zastąpić zarówno…

Michalina Reda
-

Kevin Feige nowym szefem Lucasfilm? Jest komentarz

Kevin Feige odniósł się do pogłosek, jakoby miał przejąć stery w zarządzie Lucasfilm i komentuje najnowsze doniesienia.

Adam Siennica
-

Ogromne problemy Lucasfilmu i Gwiezdnych Wojen. Disney ratuje sytuację

Kolejna lawina plotek o tym, co się dzieje za kulisami Lucasfilmu z uwagi na klapę filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie.

-

Kevin Smith za kamerą filmu Marvela lub Gwiezdnych wojen? Twórca...

Popularny reżyser Kevin Smith wypowiedział się na temat plotek mówiących o jego pracy nad filmem ze świata Marvela lub Gwiezdnych wojen.

-

Gwiezdne wojny pod szyldem Disneya. Zobacz zdjęcia zza kulis produkcji

Lucasfilm opublikowało nowe zakulisowe zdjęcia z czterech filmów ze świata Gwiezdnych wojen, które zostały zrealizowane pod szyldem Disneya.

-

[PLOTKA] Disney chce zastąpić szefową Lucasfilm, ale brakuje chętnych?

W sieci pojawiły się plotki dotyczące zwolnienia kilku osób we władzach Lucasfilm. Jedną z nich miałaby zostać m.in. Kathleen Kennedy.

Piotr Piskozub
-

Kevin Feige jako szef Lucasfilmu? Fani filmów Marvela mogą spać...

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat ostatnich pogłosek, wedle których Kevin Feige miałby zostać kolejnym szefem firmy Lucasfilm.

spoilery
-

Szkice koncepcyjne scen, których nie zobaczyliśmy w filmie o Hanie...

Do sieci trafiły nowe szkice koncepcyjne z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Tym razem są to grafiki prezentujące sceny, które ostatecznie nie znalazły…

-

Kulisy powstawania filmu o Hanie Solo. Co poszło nie tak?

Do sieci trafiły nowe szczegóły odnośnie prac nad produkcją filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Jakie problemy napotkali twórcy i obsada?

-

Han Solo – sugestia George’a Lucasa i powody zwolnienia...

Film Han Solo: Gwiezdne wojny - historie, zmagał się z wieloma problemami natury realizacyjnej. Wiele mówiło się o kulisach odejścia z projektu dwójki reżyserów: Phila…

-

Star Wars Celebration 2019 z inną lokacją oraz ujęcia z premiery...

W kwietniu 2019 roku odbędzie się Star Wars Celebration, największe wydarzenie dla fanów Gwiezdnych wojen na świecie. Z okazji 20-lecia imprezy, zmieniono lokalizację.

-

Oficjalne opisy bohaterów filmu o młodym Hanie Solo zdradzają nowe...

Disney opublikował opisy bohaterów filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie, które zdradzają nowe szczegóły dotyczące samego filmu.