Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: lucasfilm

Piotr Piskozub
-

Kevin Feige jako szef Lucasfilmu? Fani filmów Marvela mogą spać...

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat ostatnich pogłosek, wedle których Kevin Feige miałby zostać kolejnym szefem firmy Lucasfilm.

spoilery
-

Szkice koncepcyjne scen, których nie zobaczyliśmy w filmie o Hanie...

Do sieci trafiły nowe szkice koncepcyjne z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Tym razem są to grafiki prezentujące sceny, które ostatecznie nie znalazły…

-

Kulisy powstawania filmu o Hanie Solo. Co poszło nie tak?

Do sieci trafiły nowe szczegóły odnośnie prac nad produkcją filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Jakie problemy napotkali twórcy i obsada?

-

Han Solo – sugestia George’a Lucasa i powody zwolnienia...

Film Han Solo: Gwiezdne wojny - historie, zmagał się z wieloma problemami natury realizacyjnej. Wiele mówiło się o kulisach odejścia z projektu dwójki reżyserów: Phila…

-

Star Wars Celebration 2019 z inną lokacją oraz ujęcia z premiery...

W kwietniu 2019 roku odbędzie się Star Wars Celebration, największe wydarzenie dla fanów Gwiezdnych wojen na świecie. Z okazji 20-lecia imprezy, zmieniono lokalizację.

-

Oficjalne opisy bohaterów filmu o młodym Hanie Solo zdradzają nowe...

Disney opublikował opisy bohaterów filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie, które zdradzają nowe szczegóły dotyczące samego filmu.

-

Avengers: Wojna bez granic pokonało Gwiezdne Wojny. Są...

Lucasfilm przekazał symboliczny miecz świetlny pierwszeństwa studiu Marvel, którego film Avengers: Wojna bez granic pobił rekord najlepszego otwarcia w historii kina.

Piotr Piskozub
-

Więcej Tarkinów. LucasFilm ma cyfrowe kopie wszystkich aktorów z...

Jak się okazuje, studio LucasFilm dysponuje cyfrowymi klonami niemal wszystkich aktorów, którzy pojawili się w Gwiezdnych Wojnach.

-

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie – zobacz bohaterów na...

W sieci opublikowano materiał wideo, na którym zobaczyć możemy jak powstaje nowa grafika promująca film Han Solo: Gwiezdne wojny - historie.

-

Znaki towarowe Lucasfilm mogą zdradzać tytuł następnej animowanej...

Serial animowany Rebelianci powoli dobiega końca, więc fani zaczęli rozglądać się za nową produkcją osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen. Nowy znak towarowy zarejestrowany przez Lucasfilm…

-

Szefowa Lucasfilm tłumaczy decyzję o zwolnieniu reżyserów filmu o...

W związku ze zbliżającą się premierą filmu o Hanie Solo, szefowa Lucasfilm raz jeszcze podejmuje temat tego, co działo się za kulisami. Kathleen Kennedy komentuje…

Michalina Reda
-

Gwiezdne Wojny Disneya przekroczyły magiczną granicę w box office

Za sprawą nowych wyników Ostatniego Jedi, disnejowska seria Gwiezdnych Wojen zarobiła już w zasadzie równowartość transakcji między gigantem a Lucasfilm.