Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - hełm Kylo Rena na nowych grafikach

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie wejdzie na ekrany kin w grudniu. Nowe grafiki sugerują, że w filmie Kylo Ren ponownie przywdzieje swój hełm.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie wejdzie na ekrany kin w grudniu. Nowe grafiki sugerują, że w filmie Kylo Ren ponownie przywdzieje swój hełm.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to nadchodząca i finałowa część nowej trylogii Disneya. Pierwszy zwiastun zadebiutował w sieci już jakiś czas temu i to właśnie on sugerował, że Kylo Ren naprawi swój zniszczony hełm - jeden z kadrów pokazywał etap spawania hełmu, co potwierdzało wcześniejsze pogłoski o jego ponownym użyciu. Teraz natomiast do sieci trafiły zdjęcia kolejnych grafik promocyjnych, na których ponownie widzimy rekwizyt - tym razem już na głowie bohatera.

Przypomnijmy, że już w grudniu 2018 roku portale Reddit i MakingStarWars.net zapowiadały, że nowy hełm Rena będzie rzekomo zawierał elementy w kolorze czerwonym - i tę informację potwierdza nowa grafika. Wcześniejsze plotki mówiły też o tym, że to nie Ben Solo założy hełm w nowym filmie. Portal Inverse tłumaczył, że "Kylo Ren" to wcale nie nadane bohaterowi imię - to tytuł, który nosi każdy przywódca Rycerzy Ren. Pojawiła się teoria, że Solo zostanie zdetronizowany i że stery w Najwyższym Porządku przejmie w jego miejsce nowa postać - miałoby to uzasadniać, dlaczego hełm jest naprawiany. Oczywiście na razie są to informacje nieoficjalne i należy podchodzić do nich z dystansem:

Zobaczcie zdjęcia:

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera odbędzie się 20 grudnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Disney

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV