Przeczytaj w weekend

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - aktorka zapowiada spotkania po latach

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to film, który wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku. Aktorka Kelly Marie-Tran zapowiada, że na ekranie zobaczymy spotkania postaci, które nie widziały się od lat.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to film, który wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku. Aktorka Kelly Marie-Tran zapowiada, że na ekranie zobaczymy spotkania postaci, które nie widziały się od lat.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to nadchodząca finałowa część całej Gwiezdnej Sagi opisującej losy Skywalkerów. Film wejdzie na ekrany kin tej zimy, a im bliżej do premiery, tym bardziej rozpala się wyobraźnia fanów.

W jednym z nowych wywiadów Kelly Marie Tran, odtwórczyni roli Rose, ponownie zwróciła uwagę na fakt, że nowy film będzie kulminacją całości. Oznacza to, że na ekranie zobaczymy większość postaci, które przewinęły się przez dotychczasowe filmy, a co za tym idzie - przed nami wiele ekranowych spotkań po latach. Zdaniem aktorki, będą to spotkania na skalę, jakiej jeszcze w tej serii nie widzieliśmy.

J.J. [Abrams - przyp. red.] wykonał naprawdę dobrą robotę kumulując to wszystko, także w kwestii przywracania postaci ze starszych filmów. Tu wszyscy są razem, a coś takiego jeszcze się w tej serii nie wydarzyło. To naprawdę ekscytujące.

Aktorka nie wymienia postaci, które mogą pojawić się na ekranie - z oczywistych względów takie kwestie są owiane tajemnicą. Być może twórcy szykują niespodzianki i na ekranie zobaczymy nie tylko bohaterów Oryginalnej Trylogii, ale także Trylogii Prequeli? Na tym etapie nic nie jest wykluczone.

Przypomnijmy, że z filmem Skywalker. Odrodzenie fani wiążą naprawdę duże nadzieje - zwłaszcza, że poprzednia część, Gwiezdne wojny: ostatni Jedi, zawiodła oczekiwania dużej części z nich. Ponadto, po premierze Epizodu VIII kiepsko poradził sobie także spin-off  Han Solo: Gwiezdne wojny – historie - nadchodząca część będzie zatem okazją do tego, by Lucasfilm i Disney mogli odbić sobie poprzednią klapę finansową w box office.

Do kwestii krytyki - i często hejtu - odniosła się teraz Kathleen Kennedy z Lucasfilm. Jak mówi, jest wdzięczna za każdy odzew ze strony fanów, także ten nieprzychylny.

Szczerze - uwielbiam te opinie, w tym i krytykę. Z czasem wykształcasz w sobie pewnego rodzaju zbroję, ale i tak wyciągasz z tego lekcję. To tak, jakby miało się wokół siebie nieustannie jedną wielką grupę, która będzie mówić ci różne rzeczy, bez względu na to czy chcesz je usłyszeć, czy nie. My też jesteśmy jak fani, też chcemy odkryć to, co jest dobre, wzruszające, mocne... Więc tak, z uzasadnionego powodu, uwielbiam te opinie.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera w grudniu tego roku. Zobaczcie zabawną przeróbkę wideo ostatniego materiału promocyjnego, w którym internauta przerobił miecz mrocznej Rey:

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV