Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - nowe spoty. Spoilerowy powrót postaci z części VI!

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie rozkręca się z promocją. Nowe wideo zaskakuje powrotem nieoczekiwanej postaci z części VI. Traktujemy to jako SPOILER!

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie rozkręca się z promocją. Nowe wideo zaskakuje powrotem nieoczekiwanej postaci z części VI. Traktujemy to jako SPOILER!

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie doczekały się kilku nowych materiałów wideo, które tak naprawdę pokazuje zaledwie sekundy nowych scen. Jednak to one rozgrzewają fanów i ich oczekiwania. 

Na pierwszy rzut nowe wideo o kulisach Gwiezdnej Sagi, której historia zostanie zakończona w Skywalker. Odrodzenie. W nim widzimy różne ujęcia z planu części IX, wśród które da się zauważyć jeden kluczowy kadr. Jest to scena z Warwickiem Davisem w kostiumie Ewoka imieniem Wicket. Widzimy w wideo, że jest to starszy Warwick, więc scena musi pochodzić z planu nowego filmu. Gdy grał on Wicketa w Powrocie Jedi, miał on zaledwie 12 lat. Przypomnijmy, że jest to Ewok, którego księżniczka Leia spotyka w lesie na Endorze. Z uwagi na to, że szczątki drugiej Gwiazdy Śmierci znajdują się na jednym z księżyców Endora (to planeta wokół której krążą księżyca, w tym Endor z części VI), pojawienie się Ewoków wydaje się formalnością. Zobaczcie, że obok na stole leżą inna maska  Ewoka, więc chyba Wicket nie będzie sam. 

Zobaczcie międzynarodowy zwiastun, który pokazuje nowe ujęcia starcia Sokoła Millennium z jakimiś gigantycznym potworem w bardzo zielonym otoczeniu.

Spot, w którym wykorzystano Duel of the Fates, czyli kultowy utwór Johna Williams z Mrocznego widma, który obrazował walkę na miecze świetlne z Darthem Maulem.

Finałowy zwiastun z polskim dubbingiem:

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera w grudniu.

Już dziś zapraszamy do kin na komedie romantyczną Jak poślubić milionera

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV