Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker - Daisy Ridley też chce zobaczyć zakończenie

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker to ostatnia część Sagi. Daisy Ridley zapowiada, że czeka na finał równie mocno co wszyscy fani.

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker to ostatnia część Sagi. Daisy Ridley zapowiada, że czeka na finał równie mocno co wszyscy fani.

to nadchodząca finałowa część trylogii Disneya. Jakiś czas temu do sieci trafił pierwszy zwiastun, a wraz z nim masa spekulacji, nowinek i informacji o zbliżającym się filmie.

Wywiadów na temat nowej produkcji udzielają także sami aktorzy. Daisy Ridley, odtwórczyni roli Rey, wyznała, że sama nie wie, jaki będzie finał historii, bowiem z perspektywy aktora przed kamerą nic nie jest jeszcze przesądzone. Jak mówi:

J.J. powiedział mi, a potem przeczytałam scenariusz. To było jakby trochę ruchome. Zakończenie w różnych wersjach zawsze było do siebie podobne, a potem usłyszałam że jest nowy, nieco inny pomysł, co dla mnie jest niesamowite. Fajnie jest usłyszeć coś, a potem przerobić to osobiście z reżyserem. Ale nie zawsze wiemy, jak to się potoczy. My zrobiliśmy swoje po drugiej stronie kamery, ale nie wiemy, co z tego wyjdzie. Więc ja tak jak wszyscy inni nie mogę się doczekać aż zobaczę zakończenie.

Przypomnijmy, że akcja nowego filmu ma rozgrywać się rok po zakończeniu produkcji Gwiezdne wojny: ostatni Jedi.

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker - premiera 20 grudnia

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV