Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker - Daisy Ridley też chce zobaczyć zakończenie

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker to ostatnia część Sagi. Daisy Ridley zapowiada, że czeka na finał równie mocno co wszyscy fani.

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker to ostatnia część Sagi. Daisy Ridley zapowiada, że czeka na finał równie mocno co wszyscy fani.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to nadchodząca finałowa część trylogii Disneya. Jakiś czas temu do sieci trafił pierwszy zwiastun, a wraz z nim masa spekulacji, nowinek i informacji o zbliżającym się filmie.

Wywiadów na temat nowej produkcji udzielają także sami aktorzy. Daisy Ridley, odtwórczyni roli Rey, wyznała, że sama nie wie, jaki będzie finał historii, bowiem z perspektywy aktora przed kamerą nic nie jest jeszcze przesądzone. Jak mówi:

J.J. [Abrams - przyp. red.] powiedział mi, a potem przeczytałam scenariusz. To było jakby trochę ruchome. Zakończenie w różnych wersjach zawsze było do siebie podobne, a potem usłyszałam że jest nowy, nieco inny pomysł, co dla mnie jest niesamowite. Fajnie jest usłyszeć coś, a potem przerobić to osobiście z reżyserem. Ale nie zawsze wiemy, jak to się potoczy. My zrobiliśmy swoje po drugiej stronie kamery, ale nie wiemy, co z tego wyjdzie. Więc ja tak jak wszyscy inni nie mogę się doczekać aż zobaczę zakończenie.

Przypomnijmy, że akcja nowego filmu ma rozgrywać się rok po zakończeniu produkcji Gwiezdne wojny: ostatni Jedi.

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker - premiera 20 grudnia

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV