Kapitan Marvel – Gemma Chan opowiada nam o filmie MCU. Obejrzyj wideo wywiad

Anna Tatarska porozmawiała z Gemmą Chan, która gra w filmie Kapitan Marvel należącym do MCU. Zobaczcie sami, co aktorka ciekawego opowiedziała.

Anna Tatarska porozmawiała z Gemmą Chan, która gra w filmie Kapitan Marvel należącym do MCU. Zobaczcie sami, co aktorka ciekawego opowiedziała.

Captain Marvel to pierwsza solowa superprodukcja MCU o superbohaterce, która potem odegra ważną rolę w widowisku Avengers: Endgame.

Gemma Chan to aktorka najbardziej znana z serialu Humans oraz filmu Crazy Rich Asians. Superprodukcja Marvela to jej pierwsza większa rola w hollywoodzkim blockbusterze. Wciela się w postać zwaną MinnErva, która jest wojowniczką z rasy Kree związaną z Kapitan Marvel.

Zobaczcie, co opowiedziała w rozmowie z Anną Tatarską:

Źródło: zdjęcie główne: naEKRANIE.pl

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV