Przeczytaj w weekend

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker - plakat i zdjęcia ze Star Wars 9

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker to 9. część i zarazem wielki finał Gwiezdnej Sagi. Lucasfilm opublikował zdjęcia i plakat.

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker to 9. część i zarazem wielki finał Gwiezdnej Sagi. Lucasfilm opublikował zdjęcia i plakat.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie  to oficjalny koniec Gwiezdnej Sagi. Film to kulminacji historii opowiadaj przez dziewięć części.

Lucasfilm z okazji premiery pierwszego zwiastuna i ujawnienia powyższego tytułu, opublikował zdjęcia oraz teaserowy plakat. Prezentuje one ujęcia znane z trailera, ale można w statycznym obrazie przyjrzeć się niektórym kadrom.

Zobaczcie sami:

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV