Przeczytaj w weekend

Gwiezdne Wojny - kto za sterami najbliższych filmów uniwersum?

W sieci pojawiła się informacja dotycząca kolejnych produkcji z serii Gwiezdne Wojny.

W sieci pojawiła się informacja dotycząca kolejnych produkcji z serii Gwiezdne Wojny.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu Walt Disney Pictures ujawniło daty premier trzech kolejnych filmów z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Trafią one do kin odpowiednio 16 grudnia 2022 roku, 20 grudnia 2024 roku i 18 grudnia 2026 roku. Do tej pory nie było jednak wiadomo o jakie produkcje chodzi. Teraz Dyrektor generalny Disneya, Bob Iger zdradził, że będą to filmy, które nakręcą twórcy serialu Gra o tron, David Benioff i D. B. Weiss.

Na razie nie wiadomo o czym miałaby opowiadać fabuła pierwszego widowiska z nowej serii. Jakiś czas temu sieć obiegła plotka, że historia będzie dziać się w czasach Starej Republiki, czyli okresie znanym choćby z gry Star Wars: Knights of the Old Republic. Oczywiście są to niepotwierdzone informacje.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV