Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów - tytuły i streszczenia pierwszych odcinków 7. sezonu

W sieci pojawiły się tytuły i krótkie streszczenia dwóch pierwszych odcinków 7. sezonu serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Wskazują one na to, że finałowa seria rozpocznie się od stworzonych już wcześniej epizodów.

W sieci pojawiły się tytuły i krótkie streszczenia dwóch pierwszych odcinków 7. sezonu serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Wskazują one na to, że finałowa seria rozpocznie się od stworzonych już wcześniej epizodów.

Po latach oczekiwań fani Gwiezdnej Sagi wreszcie zobaczą finał serialu, który nie doczekał się odpowiedniego zamknięcia. Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów powracają, a po premierze ostatniego zwiastuna w sieci pojawiły się też tytuły i streszczenia pierwszych dwóch odcinków. Co z nich wynika? 

Epizod 7x01 - The Bad Batch (Zła Partia)
Kapitan Rex i Zła Partia muszą infiltrować bazę wroga na Anaxes.

Epizod 7x02 - A Distant Echo (Odległe echo)
Anakin Skywalker, Rex i Zła Partia dokonują szokującego odkrycia na Skako Minor.

Fani Gwiezdnych Wojen zapewne już zorientowali się, że nie są to zupełnie nowe odcinki. Są to epizody sto dwudziesty szósty i sto dwudziesty siódmy, które - nieukończone - były już wcześniej dostępne dla widzów. Stanowiły część tak zwanego The Clone Wars Legacy. Ich premiera nastąpiła 17 kwietnia 2015 na Celebration Anaheim, a a pod koniec tego samego miesiąca udostępniono je na StarWars.com. Jeszcze przed ich premierą w 2015 roku opublikowano oficjalne opisy, które mówiły odrobinę więcej:

7x01: Rex, Cody i Jednostka klonów 99, nieortodoksyjna, elitarna drużyna znana też jako Zła Partia, poszukują sposobu na odzyskanie algorytmu strategicznego Republiki z rąk admirała Trenacha. Lecz widomo prawdy czeka...

7x02: Ponieważ Rex uważa, że zaginiony w akcji żołnierz Echo może być wciąż żywy, jego misja staje się podwójnie ważna. Wraz ze Złą Partią i Anakinem Skywalkerem, kapitan-klon rozpoczyna niebezpieczną misję ratunkową.

A zatem w końcu zobaczymy te niedokończone wcześniej odcinki w pełnej krasie!

Podobnie jak w przypadku The Mandalorian, kolejne odcinki (będzie ich 12) Wojen Klonów będą pojawiać się raz w tygodniu, rozkładając radość obcowania z bohaterami w czasie. Serial nie tylko ukaże wydarzenia, które bezpośrednio doprowadziły do Zemsty Sithów, ale też zrówna się z Epizodem III Gwiezdnej Sagi fabularnie. Za sterami ponownie Dave Filoni. Premiera już 21 lutego.


Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Disney+

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV