Gwiezdne Wojny – zobacz unikalne zdjęcia z planu oryginalnej trylogii

Chcemy przedstawić Wam listę najlepszych zakulisowych zdjęć z planu oryginalnej trylogii serii Gwiezdne Wojny.

Chcemy przedstawić Wam listę najlepszych zakulisowych zdjęć z planu oryginalnej trylogii serii Gwiezdne Wojny.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam fotografie zza kulis trylogii prequeli serii Gwiezdne Wojny. Cieszyła się ona wśród Was dużą popularnością - idąc tym tropem chcemy Wam teraz pokazać zdjęcia z planu i szkice koncepcyjne do oryginalnej trylogii. Jest ich tak wiele, że będziemy dzielić się nimi z Wami w ramach całego cyklu. Oto pierwsza partia:

Źródło: Imgur / zdjęcie główne: Imgur/Lucasfilm/ILMLucasfilm

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV