Hagazussa – gotycki horror prosto z Niemiec. Zobacz zwiastun

Do sieci trafił zwiastun filmu Hagazussa, robiącego furorę na różnych festiwalach niemieckiego horroru.

Do sieci trafił zwiastun filmu Hagazussa, robiącego furorę na różnych festiwalach niemieckiego horroru.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  Hagazussa 

Hagazussa to gotycki horror prosto z Niemiec, który światową premierę miał w 2017 roku podczas Fantastic Fest, gdzie zdobył nagrodę za Najlepszy Film w kategorii Next Wave Features. Produkcja debiutowała także podczas Horror Film Festival 2017.

Akcja horroru rozgrywa się w XV wieku w Alpach. Młoda pasterka kóz i jej matka żyją w odległej chacie, głęboko w górskim lesie. Kiedy matka w tajemniczy sposób popada w chorobę i umiera, dziewczyna pozostaje z piętnem i traumą. Mija 20 lat. Sama jako matka powoli zaczyna odkrywać mroczną obecność czającą się w starym lesie. Kobieta będzie musiała zmierzyć się ponownie ze śmiercią matki i potwornym złem w niej samej. Zobaczcie zwiastun:

Produkcja pojawi się w Stanach Zjednoczonych 19 kwietnia. Kilka dni później zadebiutuje na Blu-ray, DVD oraz w platformach VoD.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV