„Hannibal” na nowym spocie reklamowym. Aktorka dołącza do obsady

Stacja NBC opublikowała w sieci nowy spot promujący drugi sezon Hannibala. Do obsady dołączyła również aktorka, która zagra ważną rolę.

Stacja NBC opublikowała w sieci nowy spot promujący drugi sezon Hannibala. Do obsady dołączyła również aktorka, która zagra ważną rolę.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

W obsadzie drugiego sezonu Hannibala znalazła się kanadyjska aktorka Katharine Isabelle, która wcieli się w Margot - pacjentkę The Carnivorous One i jednocześnie nowy obiekt uczuć Willa. Bohaterka określana jest jako śliczna i uwodzicielska kobieta, która przez wiele lat torturował brat bliźniak, będący seryjnym mordercą. Aktorka jest znana z występów m.in. w Supernatural i Being Human (US).

Hannibal z nowymi odcinkami do ramówki powróci 28 lutego. Nowy spot promocyjny poniżej.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV