Przeczytaj w weekend

Harry Potter: Wizards Unite - zobacz zwiastun gry w stylu Pokemon GO

Nowy zwiastun Harry Potter: Wizards Unite wprowadza w klimat tej produkcji.

Nowy zwiastun Harry Potter: Wizards Unite wprowadza w klimat tej produkcji.

Harry Potter: Wizards Unite to nadchodząca produkcja od deweloperów ze studia Niantic, odpowiedzialnego za popularne Pokemon GO. Nowy tytuł będzie czerpał pełnymi garściami z poprzednika, ale tym razem akcję osadzono w świecie znanym z twórczości J.K. Rowling.

Do sieci trafił nowy zwiastun tej produkcji, jednak zabrakło w nim materiałów przedstawiających rozgrywkę. Zamiast tego mamy do czynienia z aktorskim materiałem wideo, w którym magia zaczęła przenikać do świata mugoli.

Harry Potter: Wizards Unite nie ma ustalonej daty premiery, chociaż wersja beta gry zadebiutowała już jakiś czas temu w Nowej Zelandii.

Źródło: youtube.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV