Przeczytaj w weekend

HBO zamawia mroczną komedię

Stacja HBO zamówila pilot serialu komediowego pt. "Silicon Valley", za który odpowiada Mike Judge, twórca "King of the Hill" oraz "Beavis & Butthead".

Stacja HBO zamówila pilot serialu komediowego pt. "Silicon Valley", za który odpowiada Mike Judge, twórca "King of the Hill" oraz "Beavis & Butthead".

Adam Siennica

Adam Siennica

Akcja rozgrywać się będzie we współczesnej dolinie krzemowej, gdzie osoby najbardziej wykwalifikowane do odniesienia sukcesu nie są w stanie sobie z nim poradzić.

Projekt HBO w odróżnieniu od poprzednich Judge'a będzie serialem aktorskim. Judge będzie producentem wykonawczym z Johnem Altschulerem i Dave'em Kinskym - razem napisali scenariusz. Judge także wyreżyseruje pilota. Zdjęcia mają rozpocząć się wiosną 2013 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV