Przeczytaj w weekend

HBO zamawia nowe sezony „Doliny krzemowej” i „Figurantki”

Dwa seriale komediowe HBO emitowane w niedzielne wieczory tuż po Grze o tron powrócą w 2015 roku z nowymi odcinkami. 

Dwa seriale komediowe HBO emitowane w niedzielne wieczory tuż po Grze o tron powrócą w 2015 roku z nowymi odcinkami. 

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Mowa o Dolinie krzemowej i Figurantce, które od stacji HBO otrzymały zamówienie nowych sezonów. Obie produkcje radzą sobie w ramówce HBO bardzo dobrze. Razem z powtórkami emitowanymi w nocy z niedzieli na poniedziałek, gromadzą łączną widownię na poziomie odpowiednio: 2,10 mln i 1,30 mln widzów.

Co istotne - zarówno Dolina krzemowa jak i Figurantka w odpowiedni sposób wykorzystują wsparcie Gry o tron, którą ogląda systematycznie ponad 6 mln widzów. Dokładna liczba odcinków nowych sezonów (odpowiednio drugiego i czwartego) nie jest jeszcze znana. Premiera odbędzie się prawdopodobnie wiosną 2015 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV