HBO zamawia serial Danny’ego McBride’a o teleewangelistach

Nowa komedia HBO będzie nosić tytuł Righteous Gemstones i pokaże w krzywym zwierciadle życie telewizyjnych ewangelistów.

Nowa komedia HBO będzie nosić tytuł Righteous Gemstones i pokaże w krzywym zwierciadle życie telewizyjnych ewangelistów.

Wiktor Fisz

Wiktor Fisz

Righteous Gemstones to już drugi projekt tworzony wspólnie przez HBO i Danny McBride. Wcześniej komik zrealizował dla stacji dobrze oceniany serial Wicedyrektorzy.

Tym razem będzie nam dane poznać historię rodziny telewizyjnych ewangelistów. John Goodman wcieli się w Eli Gemstone'a, sławnego na całym świecie kaznodzieję. McBride sportretuje jego najstarszego syna, który starając się uniezależnić, postawi na nowoczesne metody kontaktu z wiernymi.

Jak na razie nie jest znana data premiery serialu, jednak John Goodman nie rozpocznie pracy na planie Righteous Gemstones, dopóki nie sfinalizuje swoich obowiązków związanych z serialem The Connors.

Źródło: zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV