Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Hellblade na Nintendo Switch to udany port. Oto porównanie wideo

Hellblade: Senua's Sacrifice jest już dostępne na konsoli Nintendo Switch. Materiał wideo pozwala zapoznać się z jakością portu.

Hellblade: Senua's Sacrifice jest już dostępne na konsoli Nintendo Switch. Materiał wideo pozwala zapoznać się z jakością portu.

Zapowiedź gry Hellblade: Senua’s Sacrifice w wersji na konsolę Nintendo Switch była sporym zaskoczeniem. Wiele osób obawiało się o jakość tego portu i podejrzewało, że twórcy będą musieli znacznie zmodyfikować oprawę graficzną tej produkcji tak, by działała ona bez większych problemów na słabszym urządzeniu.

Okazuje się jednak, że obawy te były bezpodstawne i polskie studio QLOC, które odpowiadało za port, świetnie poradziło sobie z tym zadaniem. Hellblade: Senua’s Sacrifice na Nintendo Switch wygląda naprawdę przyzwoicie, chociaż pewnych różnic wizualnych nie zabrakło. Te nie są jednak bardzo drastyczne, a i płynność rozgrywki jest satysfakcjonująca. Możecie to zobaczyć na poniższym wideo, w którym zestawiono ze sobą wersje na Switcha i PlayStation 4.

Źródło: youtube.com / fot. Ninja Theory

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV