Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Star Wars Jedi: Fallen Order - zobacz świetny plakat promujący grę

Star Wars Jedi: Fallen Order to przygodowa gra akcji od twórców serii Titanfall. W sieci pojawił się jej pierwszy, klimatyczny plakat.

Star Wars Jedi: Fallen Order to przygodowa gra akcji od twórców serii Titanfall. W sieci pojawił się jej pierwszy, klimatyczny plakat.

Już 13 kwietnia, w trakcie imprezy Star Wars Celebration, mamy poznać pierwsze szczegóły na temat Star Wars Jedi: Upadły zakon. Prawdopodobnie zaprezentowany zostanie tam również konkretny materiał promujący tę produkcję - może być to zwiastun CGI lub nawet wideo przedstawiające fragmenty rozgrywki. Póki co nie wiemy zbyt wiele - jedynie tyle, że ma być to przygodowa gra akcji, za której stworzenie odpowiadają deweloperzy ze studia Respawn Entertainment, a jej premierę zaplanowano na okres świąteczny tego roku.

Przed oficjalną prezentacją do sieci wyciekł jednak pewien materiał - plakat promujący Star Wars Jedi: Upadły zakon. Klimatyczna grafika przedstawia postać wyposażoną w miecz świetlny (to najprawdopodobniej główny bohater gry) oraz towarzyszącego jej droida na pokrytej lodem planecie. W tle widać zaś myśliwce TIE Fighter.

Star Wars Jedi: Fallen Order - plakatfot. EA

Źródło: forbes.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV