Henry Cavill w kostiumie Wiedźmina. Jest pierwsze zdjęcie

Henry Cavill gra główną rolę w serialu Wiedźmin. Netflix opublikował wideo pokazujące aktora w kostiumie i charakteryzacji Geralta z Rivii.

Henry Cavill gra główną rolę w serialu Wiedźmin. Netflix opublikował wideo pokazujące aktora w kostiumie i charakteryzacji Geralta z Rivii.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Wiedźmin 

Henry Cavill w końcu przywdział kostium Geralta z Rivii w serialu The Witcher. Netflix ujawnia, że zostało to opublikowano tuż przed rozpoczęciem zdjęć na Węgrzech. Sam aktor opublikował wideo, na którym możemy go zobaczyć jako Wiedźmina.

Zobaczcie i oceńcie sami:

Oto zdjęcie:

Henry Cavill - Wiedźmin
fot. Netflix

Boss Logic opublikował w sieci kapitalną przeróbkę powyższego zdjęcia. Zobaczcie koniecznie, jak Henry Cavill powinien wyglądać.

Tak też potwierdzają się plotki o tym, że zdjęcia rozpoczną się w listopadzie 2018 roku na Węgrzech. Najpewniej niedługo poznamy nowe szczegóły na temat pracy na planie. Właśnie też ogłoszono pełną obsadę serialu Wiedźmin.

PEŁNA OBSADA SERIALU WIEDŹMIN. JEST POLSKI AKTOR

Wiedźmin oparty jest na serii powieści Andrzeja Sapkowskiego. W opisie Netflixa czytamy, że Geralt z Rivii to samotny łowca potworów, który, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie. W nim też ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na kontynencie niebezpieczeństw.

Wiedźmin  - premiera w 2019 roku. Sezon ma 8 odcinków.

Źródło: Netflix / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV