Przeczytaj w weekend

Hiromi Tsuru nie żyje. Podkładała głos pod Bulmę z anime Dragon Ball

Aktorka głosowa Hiromi Tsuru, zmarła wczoraj w wieku 57 lat. Przyczyna zgonu nie jest na razie znana.

Aktorka głosowa Hiromi Tsuru, zmarła wczoraj w wieku 57 lat. Przyczyna zgonu nie jest na razie znana.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Aktorka pojawiała się także na ekranie w mniej znanych produkcjach serialowych. Najbardziej znany jest jednak jej głos, którego użyczyła do ponad stu różnych produkcji.

Hiromi Tsuru została znaleziona nieprzytomna w samochodzie. Około godziny 19:30 samochód został znaleziony z włączonymi światłami. Po przybyciu do szpitala, ogłoszono śmierć aktorki. Podejrzewa się, że śmierć spowodowana była chorobą.

Największą sławę przyniosła jej rola Bulmy, jednej z bohaterek serii Dragon Ball. Swojego głosu użyczyła także do piosenek i gier związanych z tym właśnie anime. Dla rodziny i fanów serii z pewnością jest to ogromna strata.

Źródło: animemojo.com/zdjęcie główne: Animemoje.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV