Historia tajemniczego morderstwa. Zobacz plakat filmu Lizzie

Do sieci trafił sugestywny plakat filmu Lizzie. W rolach głównych występują Chloë Sevigny i Kristen Stewart.

Do sieci trafił sugestywny plakat filmu Lizzie. W rolach głównych występują Chloë Sevigny i Kristen Stewart.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  lizzie 

Główną bohaterką filmu Lizzie jest Lizzie Borden, córka bogatego przedsiębiorcy, która w 1892 roku była podejrzewana o morderstwo swojego ojca oraz macochy. Sprawa nie była jednak tak prosta i jednoznaczna, przez co nie doczekała się rozwiązania. Lizzie uniewinniono, a zabójstwo do dziś budzi kontrowersje i kolejne spekulacje. Zobaczcie plakat produkcji:

Lizzie
źródło: Materiały prasowe

W filmie skupimy się na sytuacji panującej w domu Bordenów oraz na tym, co mogło doprowadzić do tragedii. Poznamy wiele twarzy pozornie delikatnej kobiety zdominowanej przez własnego ojca i oczarowanej pokojówką, Bridget Sullivan, z którą połączy ją pełna pasji więź.

W obsadzie są między innymi Chloë Sevigny, Kristen Stewart, Kim Dickens, Denis O’Hare, Jeff Perry, Fiona Shaw i Jamey Sheridan. Reżyseruje Craig William Macneill (The Boy). Premiera 14 września.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV