Przeczytaj w weekend

Homecoming – pełny zwiastun nowego serialu z Julią Roberts

Homecoming to nowy serial platformy Amazon, w którym główną rolę gra Julia Roberts. Zobaczcie pełny zwiastun.

Homecoming to nowy serial platformy Amazon, w którym główną rolę gra Julia Roberts. Zobaczcie pełny zwiastun.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  zwiastun 

Nadchodzący serial Homecoming to pierwszy projekt serialowy, w którym udział wzięła Julia Roberts. Produkcja powstaje dla platformy Amazon, a fabuła skupia się na trzech postaciach: pracownicy opieki społecznej w sekretnym obiekcie rządowym, jej przełożonym oraz żołnierzu. Kobieta zajmuje się pomaganiem żołnierzom w wyjściu z traumy wojennej, a jej nowym podopiecznym jest Walter Cruz. Wszystkie jej działania są jednak maniakalnie nadzorowane przez założyciela placówki. Całość bazuje na fabularyzowanym podcaście o tym samym tytule i jest opisywana jako polityczny thriller.

Dziś w sieci pojawił się pierwszy pełny zwiastun, który pozwala nam lepiej przyjrzeć się serialowi. Zobaczcie wideo:

W obsadzie są również Jeremy Allen White, Alex Karpovsky, Dermot Mulroney, Hong Chau i Sydney Poitier.

Premiera odbędzie się 2 listopada na Amazon PrimeVideo.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV