Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Julia Roberts

Julia Roberts
 • Miejsce urodzenia:

  Smyrna, Georgia, USA
 • Narodowość:

  Amerykanka
 • Wzrost:

  175 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Stan cywilny:

  Mężatka
 • Bio:

  Julia Roberts edukowała się w Smyrna's Campbell High School, a później uczęszczała na Georgia State University, ale studiów nie ukończyła. Jako aktorka debiutowała w 1987 roku rolą Tracy w serialu telewizyjnym pt.: Crime Story. Przełomem w jej karierze była kreacja Vivian Ward w produkcji pt.: Pretty Woman. W 2001 roku za tytułową rolę w obrazie pt.: Erin Brockovich została nagrodzona Oscarem.

W obsadzie (59)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV