Horizon: Zero Dawn - powstaje kontynuacja gry z 2017 roku

Informacje o pracach nad kontynuacją gry Horizon: Zero Dawn przekazała aktorka głosowa Janina Gavankar, która swego głosu użyczała postaci z dodatku The Frozen Wilds.

Informacje o pracach nad kontynuacją gry Horizon: Zero Dawn przekazała aktorka głosowa Janina Gavankar, która swego głosu użyczała postaci z dodatku The Frozen Wilds.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Horizon Zero Dawn było bardzo udaną produkcją, która łączyła w sobie unikatowy świat z ciekawą i wciągającą rozgrywką. Dwa lata po premierze gry dowiadujemy się, że powstaje kontynuacja hitu Guerilla Games.

Nie jest to wprawdzie oficjalna informacja, ale możemy przypuszczać, że jest prawdziwa. Źródłem przecieku jest Janina Gavankar, aktorka głosowa, która użyczyła swego głosu postaci Tatai w dodatku The Frozen Wilds.

To niesamowite, poczekajcie, aż zobaczycie sequel. Padniecie - wiem o paru sekretach! - Padniecie - powiedziała podczas Star Wars Celebration

Powyższe tylko potwierdza, że gra okazała się wielkim sukcesem i Sony chce kontynuować dobrą passę. Miejmy nadzieję, że oficjalne wieści w sprawie sequela gry nadejdą szybko.

Póki co wiem tyle, że Guerilla Games pracuje nad nieujawnionym projektem. Ostatnio szeregi studia zasilili ludzie, którzy tworzyli dla Ubisoftu moduł sieciowej rozgrywki w R6: Siege. Studio także poszukuje programisty do pracy przy przygotowaniu systemów matchmakingu, turniejów i rankingów.

Nie wiadomo, czy ma to związek z sequelem Horizon Zero Dawn, czy może chodzi o całkiem inny projekt.

Źródło: wccftech.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV