Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Horizon: Zero Dawn - powstaje kontynuacja gry z 2017 roku

Informacje o pracach nad kontynuacją gry Horizon: Zero Dawn przekazała aktorka głosowa Janina Gavankar, która swego głosu użyczała postaci z dodatku The Frozen Wilds.

Informacje o pracach nad kontynuacją gry Horizon: Zero Dawn przekazała aktorka głosowa Janina Gavankar, która swego głosu użyczała postaci z dodatku The Frozen Wilds.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Horizon: Zero Dawn było bardzo udaną produkcją, która łączyła w sobie unikatowy świat z ciekawą i wciągającą rozgrywką. Dwa lata po premierze gry dowiadujemy się, że powstaje kontynuacja hitu Guerilla Games.

Nie jest to wprawdzie oficjalna informacja, ale możemy przypuszczać, że jest prawdziwa. Źródłem przecieku jest Janina Gavankar, aktorka głosowa, która użyczyła swego głosu postaci Tatai w dodatku Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds.

To niesamowite, poczekajcie, aż zobaczycie sequel. Padniecie - wiem o paru sekretach! - Padniecie - powiedziała podczas Star Wars Celebration

Powyższe tylko potwierdza, że gra okazała się wielkim sukcesem i Sony chce kontynuować dobrą passę. Miejmy nadzieję, że oficjalne wieści w sprawie sequela gry nadejdą szybko.

Póki co wiem tyle, że Guerilla Games pracuje nad nieujawnionym projektem. Ostatnio szeregi studia zasilili ludzie, którzy tworzyli dla Ubisoftu moduł sieciowej rozgrywki w Rainbow Six: Siege. Studio także poszukuje programisty do pracy przy przygotowaniu systemów matchmakingu, turniejów i rankingów.

Nie wiadomo, czy ma to związek z sequelem Horizon: Zero Dawn, czy może chodzi o całkiem inny projekt.

Źródło: wccftech.com / fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV