Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Vader Immortal: A Star Wars VR Series - zwiastun i informacje o grze

Gra Vader Immortal: A Star Wars VR Series pozwoli nam stanąć oko w oko z ikonicznym złoczyńcą.

Gra Vader Immortal: A Star Wars VR Series pozwoli nam stanąć oko w oko z ikonicznym złoczyńcą.

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem z wczorajszego dnia Star Wars Celebration był zwiastun filmu Star Wars: Episode IX. Nie zabrakło jednak innych ciekawych informacji, w tym zaprezentowania materiału wideo promującego grę Darth Vader VR Story Experience, a konkretnie jej pierwszy epizod.

Darth Vader VR Story Experience to produkcja tworzona z myślą o wirtualnej rzeczywistości - urządzeniach Oculus Rift i Oculus Quest. Gracze mają wcielić się tu w postać pojmaną przez Vadera, a akcję osadzono na planecie Mustafar. Za historię w grze odpowiedzialny jest David S. Goyer, mający na koncie m.in. scenariusze do Batman v Superman: Świt sprawiedliwości czy Człowiek ze stali.

Źródło: theverge.com / fot. Lucasfilm

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV