Huawei odpowiada Samsungowi. Firma zapowiada nowe urządzenia

Chińska korporacja w serii wpisów odpowiada na wczorajsze zapowiedzi konkurencji z Korei. Zobaczcie rywalizację firm Huawei i Samsung.

Chińska korporacja w serii wpisów odpowiada na wczorajsze zapowiedzi konkurencji z Korei. Zobaczcie rywalizację firm Huawei i Samsung.

Wczoraj odbyło się Galaxy Unpacked - impreza Samsunga, w trakcie które koreańska firma zapowiedziała swoje plany na przyszłość. Wśród nich znalazł się zarówno kolejny model flagowej serii, czyli Galaxy S10, a także wyjątkowy Galaxy Fold. To drugie urządzenie jest składane i stanowi połączenie smartfona i tabletu.

Zapowiedzi te nie umknęły również konkurencji. Na mediach społecznościowych marki Huawei pojawiły się wpisy odnoszące się do wczorajszego wydarzenia. Chińska korporacja zapowiada swój własny event, który odbędzie się 26 marca w Paryżu, jednocześnie wbijając przy tym szpilę Samsungowi.

Źródło: twitter.com / fot. Huawei, Samsung

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV