Przeczytaj w weekend

Samsung Galaxy Fold – tak może wyglądać składany smartfon koreańskiej firmy

Jednym z urządzeń, które zostanie zaprezentowane na dzisiejszym Galaxy Unpacked ma być składany Samsung Galaxy Fold.

Jednym z urządzeń, które zostanie zaprezentowane na dzisiejszym Galaxy Unpacked ma być składany Samsung Galaxy Fold.

Już dziś odbędzie się Galaxy Unpacked, wydarzenie na którym południowokoreańska firma zaprezentuje swoje nowe urządzenie. Wśród nich pojawią się nie tylko modele S10, ale również wyjątkowe, składane urządzenie, które połączy cechy smartfona i tabletu. Sprzęt najprawdopodobniej będzie nazywać się Samsung Galaxy Fold. Na szczegóły dotyczące jego podzespołów, wyświetlacza i oferowanych możliwości będziemy musieli jednak poczekać jeszcze kilka godzin, a konkretnie do godziny 20:00 polskiego czasu. To właśnie wtedy rozpocznie się konferencja z cyklu Unpacked.

Już teraz w sieci pojawiły się jednak grafiki, która mają przedstawiać Samsunga Galaxy Fold. Nie wiadomo czy są one autentyczne, dlatego warto podchodzić do nich z pewnym dystansem.

Źródło: mobiflip.de / fot. mobiflip.de

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV