Przeczytaj w weekend

Jakie filmy zostaną usunięte z platformy Netflix we wrześniu? Oto pełna lista

Portal upflix.pl opublikował listę tytułów, które są dostępne tylko do końca sierpnia. We wrześniu już nie będzie można ich oglądać.

Portal upflix.pl opublikował listę tytułów, które są dostępne tylko do końca sierpnia. We wrześniu już nie będzie można ich oglądać.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  netflix 

Niektóre tytuły są dostępne w platformie Netflix na określony czas. Wszystko zależne jest od umowy licencyjnej, która umożliwia wyświetlanie tytułu do podanego terminu. Wraz z końcem sierpnia z polskiego Netflixa zniknie 68 filmów. Wśród nich mamy trylogię Back to the FutureKing Kong czy Gladiator.

Oto tytuły, które znikną z końcem 31 sierpnia:

Źródło: upflix.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV