Jane Fonda w filmie Book Club. Poznaliśmy datę premiery

Paramount Pictures ujawniło datę premiery nadchodzącej produkcji Book Club, w której zobaczymy gwiazdorską obsadę.

Paramount Pictures ujawniło datę premiery nadchodzącej produkcji Book Club, w której zobaczymy gwiazdorską obsadę.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Studio ogłosiło, że premiera filmu Book Club planowana jest na 18 maja. W obsadzie filmu zobaczymy m.in. Jane Fonda, Alicia Silverstone, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Diane Keaton, Andy Garcia i Crait T. Nelson. Scenariusz do Book Club został napisany przez Billa Holdermana, który również będzie reżyserem filmu.

Film opowie historię grupy przyjaciół, których życie zmieni się, gdy ich klub czytelniczy zabierze się za czytanie... Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV