Przeczytaj w weekend

Jason Momoa w Saturday Night Live. Zobacz zabawną zapowiedź

Jason Momoa, czyli filmowy Aquaman, w najbliższy weekend poprowadzi Saturday Night Live. W sieci już pojawiła się specjalna zapowiedź z jego udziałem.

Jason Momoa, czyli filmowy Aquaman, w najbliższy weekend poprowadzi Saturday Night Live. W sieci już pojawiła się specjalna zapowiedź z jego udziałem.

Jason Momoa już niedługo podbije ekrany kin jako Aquaman, jednak przedtem czeka go debiut w roli prowadzącego Saturday Night Live. Aktor poprowadzi program w najbliższy weekend, a w sieci już teraz pojawiła się specjalna zapowiedź nadchodzącego epizodu. Widzimy w niej Momoę, który jest zwarty i gotowy do największych poświęceń.

Zobaczcie zabawny klip oraz wideo opublikowane przez aktora na Instagramie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

SNL Day 2 @nbcsnl get wet Meet the cast #showmyaloha #hawaiianstyle #bango #hhrreejjehhhhh Aloha j

Post udostępniony przez Jason Momoa (@prideofgypsies)

Źródło: collider.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV