Repertuar kin Nowość Program TV

Jeffrey Dean Morgan nie zagra Batmana w DCEU bo Zack Snyder odszedł?

Jeffrey Dean Morgan w jednym z ostatnich wywiadów zabrał głos na temat ewentualnego zagrania Batmana w filmie Flashpoint. Wygląda na to, że wpływ na całą sytuację ma Zack Snyder i jego odejście z DCEU.

Od kilku miesięcy Jeffrey Dean Morgan w licznych wywiadach zabiera głos na temat ewentualnego sportretowania Batmana w filmie The Flash (znanym również jako Flashpoint). Przypomnijmy, że w komiksowym pierwowzorze działania Szkarłatnego Sprintera odwróciły uniwersum DC do góry nogami – w tym świecie to ojciec Bruce’a, Thomas Wayne, zakłada kostium Mrocznego Rycerza. Morgan dla wielu fanów jest idealnym kandydatem do roli starszego herosa. Wygląda jednak na to, że szanse na taki obrót spraw znacząco spadły, od kiedy z DCEU odszedł Zack Snyder. Jak mówi aktor:

Nadal o tym rozmawiam, bo mówienie o tym to przednia zabawa – naprawdę chciałbym, by studio Warner Bros. chociaż na chwilę posłuchało moich słów. (…) Kiedy Zack Snyder był mocniej zaangażowany w świat DC, wydawało mi się to całkiem realną opcją, ale teraz, kiedy on bardziej się wycofał, słyszę już inne rzeczy. Flashpoint może przyjąć inny kierunek fabularny, będzie bardziej genezą postaci.

-
-

Na razie nie jest jasne, co mamy zobaczyć w filmie. Wedle ostatnich spekulacji twórcy faktycznie zrezygnują z adaptacji komiksu Flashpoint. Punkt krytyczny i zamiast tego skupią się mocniej na pokazaniu, kim Szkarłatny Sprinter naprawdę jest.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Dark Knight News/Warner Bros.

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.