Jessica De Gouw ukochaną Draculi

Jessica De Gouw, którą widzowie znają z roli Huntress w Arrow zagra główną rolę kobiecą w 10-odcinkowej produkcji "Dracula".

Jessica De Gouw, którą widzowie znają z roli Huntress w Arrow zagra główną rolę kobiecą w 10-odcinkowej produkcji "Dracula".

Adam Siennica

Adam Siennica

De Gouw wcieli się w Minę Murray, w której zakochuje się Dracula, myśląc, że jest reinkarnacją jego zmarłej żony.

Akcja skupia się na Draculi, który przybywa do Londynu, udając amerykańskiego przedsiębiorce chcącego przedstawić wiktoriańskiemu społeczeństwu współczesną naukę. Tak naprawdę pragnie dokonać krwawej zemsty na ludziach, którzy zniszczyli jego życie kilka wieków wcześniej. Zakochuje się bez pamięci w Minie Murray (De Gouw), która wydaje się reinkarnacją jego zmarłej żony.

W roli hrabiego Draculi zoabczymy Josepha Rhysa Meyersa, znanego z Dynastii Tudorów. Cole Haddon odpowiada za scenariusz.

Za produkcję odpowiadają Universal Television, Carnival Films & Television, Flame Ventures. Playground i Sky Living. Emisja w USA na stacji NBC prawdopodobnei dopiero jesienią 2013 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV