Jez Butterworth z „Na skraju jutra” poprawia scenariusza filmu „Bond 24”
Wciąż trwają prace nad scenariusze filmu Bond 24. Czwarta osobą, która się z nim zmierzy, jest Jez Buttherworth.
Wciąż trwają prace nad scenariusze filmu Bond 24. Czwarta osobą, która się z nim zmierzy, jest Jez Buttherworth.

Bond 24 jest obecnie na ostatnim etapie preprodukcji przed zaplanowanymi na grudzień zdjęciami. W artykule opublikowanym w magazynie "The New Yorker" napisano, że Jez Butterworth, czyli pierwszy scenarzysta widowiska Na skraju jutra, ma niedługo polecieć do Londynu, by wprowadzić finalne poprawki w scenariusz filmu Bond 24.
Pierwszą wersję tekstu stworzył John Logan (Penny Dreadful, Gladiator, Skyfall), a w czerwcu bieżącego roku pracowali nad nim Neal Purvis i Robert Wade, scenarzyści ostatnich filmów o Jamesie Bondzie.
Czytaj także: Dave Bautista w "Bond 24"
Przypomnijmy, że Butterworth wprowadził także poprawki w scenariuszu Skyfall, ale były one tak niewielkie, że nie został wymieniony jako współscenarzysta.
Źródło: comingsoon.net

Najlepsze z 24h


naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1983, kończy 42 lat
ur. 1978, kończy 47 lat
ur. 1960, kończy 65 lat
ur. 1944, kończy 81 lat
ur. 1957, kończy 68 lat

