Menu

Aktualności

Joe Manganiello już nie jest taki pewien, czy zagra w The Batman

Joe Manganiello, który w filmie The Batman miał pojawić się w roli Deathstroke'a, zabrał głos na temat swojej przyszłości w Kinowym Uniwersum DC.

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że w Kinowym Uniwersum DC w rolę Deathstroke’a wcieli się Joe Manganiello. Postać ta miała pojawić się w filmie The Batman; spekulowano również, że w ramach krótkiego występu zobaczymy ją także w Lidze Sprawiedliwości. Manganiello przez dłuższy czas był jedyną zaangażowaną w projekt Bena Afflecka osobą, która z optymizmem zabierała głos czy to na temat wejścia ekipy na plan, czy w kwestii wyborów obsadowych. Wiemy już jednak, że poprzedni scenariusz trafił do kosza, a Matt Reeves podzieli się z widzami własną historią. Nie dziwi więc, że Manganiello już nie jest taki pewien swojego pojawienia się w The Batman:

No cóż… Cholera. Może. Zobaczymy.

Wedle najnowszych plotek Deathstroke faktycznie miałby być przeciwnikiem Batmana, ale nie tym najważniejszym – główny złoczyńca miałby być rzekomo mocniej powiązany z postacią Nightwinga, cokolwiek to oznacza.

Zobacz także: DC chce przyspieszyć produkcję swoich filmów

Prace na planie The Batman rozpoczną się najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: comicbookmovie.com
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze