Jurassic World - Netflix stworzy serial animowany. O czym fabuła?

Netflix podejmuje nowy projekt jakim jest serial animowany pod tytułem Jurassic World: Camp Cretaceous. O czym opowie fabuła produkcji?

Netflix podejmuje nowy projekt jakim jest serial animowany pod tytułem Jurassic World: Camp Cretaceous. O czym opowie fabuła produkcji?

Netflix nawiązuje współpracę z DreamWorks Animation celem stworzenia nowego serialu animowanego ze świata Parku Jurajskiego. Produkcja będzie nosić tytuł Jurassic World: Camp Cretaceous. Akcja ma rozgrywać się dokładnie w tym samym świecie, w którym rozgrywały się filmy pełnometrażowe Jurassic World - zobaczymy między innymi Islę Nublar. Na razie nie wiadomo, czy ktokolwiek z obsady Parku Jurajskiego użyczy głosu postaciom w dubbingu.

Oto oficjalny opis fabuły serialu:

Fabuła serialu Jurassic World: Camp Cretaceous skupia się na grupie sześciorga nastolatków, którzy zostali wybrani do przeżycia jedynego w swoim rodzaju doświadczenia - spędzenia czasu w nowym obozie przygodowym naprzeciwko Isla Nublar. Kiedy jednak dinozaury zaczynają siać spustoszenie na całej wyspie, obozowicze są zdani sami na siebie. Nie mogąc dotrzeć do świata zewnętrznego, będą musieli nawiązać przyjaźnie z obcymi ludźmi, jeśli zamierzają przeżyć.

Showrunnerami serialu są Scott Kreamer i Lane Lueras. Wśród producentów są natomiast Steven Spielberg, Frank Marshall i Colin Trevorrow. Zobaczcie pierwsze zdjęcie z serialu i teaser:

Jurassic World: Camp Cretaceousfot. materiały prasowe

Jurassic World: Camp Cretaceous - premiera serialu ma odbyć się w 2020 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV