Przeczytaj w weekend

„Kapitan Wspaniały” w nowym sezonie „Hart of Dixie”

Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda serialu Chuck tej jesieni zawita do Bluebell.

Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda serialu Chuck tej jesieni zawita do Bluebell.

Katarzyna Koczułap

Katarzyna Koczułap

W 3. sezonie Hart of Dixie w gościnnym występie zobaczymy Ryana McPartlina. Aktor wcieli się w rolę Cartera Covingtona, południowego dżentelmena, na widok którego będą mdlały wszystkie mieszkanki Bluebell. 

MaPartlin po raz kolejny będzie miał szansę współpracować z Joshem Schwartzem, który był producentem wykonawczym Chucka, a teraz zajmuje się  Hart of Dixie.

Premiera 3. sezonu Hart of Dixie została zaplanowana na 7 października

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV