Repertuar kin Nowość Program TV

Kiedy ma miejsce akcja Breath of the Wild? Twórcy wyjaśniają

Wypowiedź producent i reżysera The Legend of Zelda: Breath of the Wild z pewnością wznowi dyskusje wśród fanów tej kultowej serii.

W serii The Legend of Zelda łatwo jest się pogubić. Większość gier wydaje się być ze sobą kompletnie niepowiązana i bez większych problemów można traktować je jako zupełnie osobne opowieści, które łączy kilka wspólnych elementów – legenda, bohater, księżniczka, miecz, Triforce i czarny charakter. Sprawa nie jest jednak tak łatwa, gry są ze sobą połączone, a cykl ten może pochwalić się bardzo rozbudowaną i skomplikowaną linią czasową, która od dawna jest analizowana przez miłośników przygód Linka.

Sami twórcy poruszyli teraz temat tego, gdzie na tej linii czasowej należałoby umieścić The Legend of Zelda: Breath of the Wild, póki co najnowszą odsłonę tej kultowej serii. W rozmowie z serwisem Famitsu, Eiji Aonuma i Hidemaro Fujibayashi, czyli odpowiednio producent i reżyser gry, wyjaśnili jak to wygląda – oczywiście, nie ujawniając wszystkiego.

 Oczywiście, że jest na samym końcu [linii czasowej – przyp. red.]. Ale wiem o co pytasz – na końcu której linii czasowej? To… zależy od wyobraźni gracza, czyż nie? 

-
-

The Legend of Zelda: Breath of the Wild zadebiutowało w marcu 2017 roku. Gra dostępna jest na konsolach Nintendo Wii U oraz Switch.

Źródło: kotaku.com / fot. Nintendo

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.