Repertuar kin Nowość Program TV

 

Kim jest ta tajemnicza postać z serialu Flash? Zaskakująca teoria

W sieci pojawiły się doniesienia na temat tzw. Tajemniczej Dziewczyny, postaci, którą widzieliśmy w kilku odcinkach obecnego sezonu serialu Flash.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W 4. sezonie serialu Flash już trzykrotnie mogliśmy oglądać tzw. Tajemniczą Dziewczynę (tego określenia używa się również w oficjalnych napisach do produkcji). Po raz pierwszy pojawiła się jako kelnerka na ślubie Barry’ego i Iris, następnie zapłaciła w kawiarni Jitters rachunek Cisco i Ralpha, a w 15. odcinku przerwała rozmowę Caitlin i Harry’ego. W sieci raz po raz powstają rozmaite teorie na temat tej postaci. Odniósł się do nich teraz jeden z producentów, Todd Helbing:

Te, które słyszałem, są naprawdę zabawne. Każdego roku powstają teorie na temat tego, co pokazujemy w serialu. Niektóre z nich są bliskie prawdy, inne są z nią zgodne tylko częściowo. Nie sądzę, by w tym przypadku ktoś prawidłowo rozwiązał całą sprawę.

Wiemy już, że grana przez Jessikę Parker Kennedy bohaterka używa tych samych symboli, które stosował Barry w czasie uwięzienia w Mocy Szybkości. Należy też zauważyć, że wdaje się ona w interakcje ze wszystkimi postaciami pierwszoplanowymi – poza Iris. Na tej podstawie dziennikarze portalu TVLine przedstawiają dwie teorie na temat prawdziwej tożsamości postaci.

Wedle pierwszej z nich Tajemnicza Dziewczyna to w rzeczywistości Dawn Allen, córka Barry’ego i Iris. Bardziej zaskakuje jednak drugie przypuszczenie. Helbing ujawnia bowiem, że w najbliższym odcinku serialu Iris założy fioletowy kostium superbohaterki z konkretnego powodu, który „wkrótce poznamy”. Warto zwrócić uwagę, że komiksowa Dawn Allen również korzysta ze stroju w tym kolorze. Dziennikarze TVLine spekulują jednak, że bohaterka może być po prostu przybywającą z przyszłości wersją Iris, która ma pomóc Teamowi Flash w walce z Thinkerem – to dlatego jak do tej pory nie weszła w interakcję ze samą sobą.

spoilery
-
-

Dajcie nam w komentarzach znać, co sądzicie o tych teoriach.

Źródło: TVLine.com / zdjęcie główne: The CW

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

W jaki sposób obsada Avengers: Wojna…

Wokół filmu Avengers: Wojna bez granic budowana była wielka tajemnica i mogliśmy jedynie domyślać się…

Adam Siennica
-

Kontynuacja Spider-Man: Homecoming ma oficjalny tytuł

Tom Holland oficjalnie ujawnił w sieci oficjalny tytuł oczekiwanych kolejnych przygód Spider-Mana. Jak brzmi tytuł…

Adam Siennica
-

Sceny po napisach filmu Ant-Man i…

W USA odbyły się pierwsze pokazy dla prasy filmu Ant-Man i Osa. Są sceny po…

Michał Kujawiński
-

Spawn będzie inny od filmów Marvela…

Twórca i reżyser filmowego Spawna, Todd McFarlane podzielił się szczegółami dotyczącymi tego, w jaki sposón…

Michał Kujawiński
-

Po 25 latach kanał Viva kończy…

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, koncern Viacom zdecydował, że niemiecka stacja telewizyjna VIVA kończy nadawanie z…

Michał Kujawiński
-

Broń Hana Solo z Powrotu Jedi…

Blaster Hana Solo został sprzedany na aukcji w Las Vegas. Tym samym rekwizyt z Gwiezdnych…

Co o tym sądzisz?