Repertuar kin Nowość Program TV

Kim jest ta tajemnicza postać z serialu Flash? Zaskakująca teoria

W sieci pojawiły się doniesienia na temat tzw. Tajemniczej Dziewczyny, postaci, którą widzieliśmy w kilku odcinkach obecnego sezonu serialu Flash.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W 4. sezonie serialu Flash już trzykrotnie mogliśmy oglądać tzw. Tajemniczą Dziewczynę (tego określenia używa się również w oficjalnych napisach do produkcji). Po raz pierwszy pojawiła się jako kelnerka na ślubie Barry’ego i Iris, następnie zapłaciła w kawiarni Jitters rachunek Cisco i Ralpha, a w 15. odcinku przerwała rozmowę Caitlin i Harry’ego. W sieci raz po raz powstają rozmaite teorie na temat tej postaci. Odniósł się do nich teraz jeden z producentów, Todd Helbing:

Te, które słyszałem, są naprawdę zabawne. Każdego roku powstają teorie na temat tego, co pokazujemy w serialu. Niektóre z nich są bliskie prawdy, inne są z nią zgodne tylko częściowo. Nie sądzę, by w tym przypadku ktoś prawidłowo rozwiązał całą sprawę.

Wiemy już, że grana przez Jessikę Parker Kennedy bohaterka używa tych samych symboli, które stosował Barry w czasie uwięzienia w Mocy Szybkości. Należy też zauważyć, że wdaje się ona w interakcje ze wszystkimi postaciami pierwszoplanowymi – poza Iris. Na tej podstawie dziennikarze portalu TVLine przedstawiają dwie teorie na temat prawdziwej tożsamości postaci.

Wedle pierwszej z nich Tajemnicza Dziewczyna to w rzeczywistości Dawn Allen, córka Barry’ego i Iris. Bardziej zaskakuje jednak drugie przypuszczenie. Helbing ujawnia bowiem, że w najbliższym odcinku serialu Iris założy fioletowy kostium superbohaterki z konkretnego powodu, który „wkrótce poznamy”. Warto zwrócić uwagę, że komiksowa Dawn Allen również korzysta ze stroju w tym kolorze. Dziennikarze TVLine spekulują jednak, że bohaterka może być po prostu przybywającą z przyszłości wersją Iris, która ma pomóc Teamowi Flash w walce z Thinkerem – to dlatego jak do tej pory nie weszła w interakcję ze samą sobą.

spoilery
-
-

Dajcie nam w komentarzach znać, co sądzicie o tych teoriach.

Źródło: TVLine.com / zdjęcie główne: The CW
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kto rządzi w Hollywood? Oto najbardziej…

Najważniejsza dla MCU osoba, Kevin Feige, znalazł się w czołówce zestawienia najpotężniejszych postaci branży rozrywkowej…

Michalina Reda
breaking
-

Joaquin Phoenix jako Joker! Zobacz aktora…

Joaquin Phoenix gra Jokera i wiemy już, jak będzie wyglądał w pełnej charakteryzacji. Zobaczcie oficjalne…

Piotr Piskozub
-

Daredevil – plakat 3. sezonu nawiązuje…

Fani na plakacie 3. sezonu serialu Daredevil odnaleźli nawiązanie do Avengers z MCU.

Adam Siennica
-

Kamerdyner – recenzja filmu [43. Festiwal…

Kamerdyner to wysokobudżetowy polski film z pogranicza melodramatu i kina historycznego. Czy Filip Bajon stworzył…

Ocena recenzenta:
7
Piotr Piskozub
-

Captain Marvel – Brie Larson za…

Brie Larson postanowiła odpowiedzieć na krytyczne głosy, według których w zwiastunie Captain Marvel aktorka za…

Piotr Piskozub
-

Afera z penisem Batmana: cena komiksu…

Przez działania cenzorskie DC cena pierwszego zeszytu serii komiksowej Batman: Damned zaczęła rosnąć w ekspresowym…

Co o tym sądzisz?