Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Kolejne Nintendo Direct już oficjalnie. Poznamy szczegóły o nowym Fire Emblem

Nintendo Direct będzie trwało 35 minut i w tym czasie dowiemy się czegoś więcej na temat nadchodzących gier na Switcha.

Nintendo Direct będzie trwało 35 minut i w tym czasie dowiemy się czegoś więcej na temat nadchodzących gier na Switcha.

Nintendo oficjalnie ujawniło, że jutro odbędzie się kolejna prezentacja z cyklu Nintendo Direct. Ma ona trwać 35 minut i w trakcie jej trwania poznamy informacje na temat gier, które trafią na Switcha. Zdradzono, że jednym z omawianych tytułów będzie Fire Emblem: Three Houses - niewykluczone, że poznamy datę premiery tej produkcji.

Bardzo możliwe, że w trakcie prezentacji zapowiedziana zostanie odświeżona wersja Assassin’s Creed III na Nintendo Switch. Takie informacje pojawiły się na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Najnowsze Nintendo Direct odbędzie się jutro, 13 lutego o godzinie 23:00 polskiego czasu. Transmisja będzie dostępna poniżej.

Źródło: informacja prasowa / fot. Nintendo

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV