Przeczytaj w weekend

Assassin’s Creed III (2012)

Assassin's Creed III

Assassin’s Creed III

Assassin's Creed III to oficjalny tytuł kolejnej części serii o asasynach. Jest rok 1775. Amerykańskie kolonie już wkrótce rozpoczną rewolucję. Oto nasz bohater - nazywa się Connor Kenway, jest Asasynem, który przysiągł iż nie spocznie, nim nie zapewni wolności swojemu ludowi i narodowi. Aby osiągnąć ten cel, będziesz polował na wrogów w oszałamiająco wielkim, otwartym i realistycznym świecie. Swe zabójcze zdolności wykorzystasz podczas brutalnej misji, która poprowadzi cię przez pełne chaosu ulice miast aż po przesiąknięte krwią pola bitew rozgrywanych w samym sercu amerykańskiej głuszy! Poznasz legendarnych bohaterów z kart historii Ameryki i razem z nimi uczynisz wszystko, by zniszczyć tych, którzy zagrażają samej idei Wolności. Connor Kenway. Wojownik będący synem Indianki oraz Brytyjczyka. W miarę zbliżania się krwawej rewolucji, twojemu plemieniu zdaje się coraz bardziej zagrażać potężna grupa, której celem jest zmiażdżenie buntowników i panowanie nad wszystkimi trzynastoma koloniami. Zniszczenie twojej rodzinnej wioski popycha cię do działania, poprzysięgasz oddać swoje życie za wolność i wyruszasz w rozciągającą się na całe dekady podróż, aby ją wywalczyć. Ścigaj swych wrogów przez potężny, dynamiczny świat, w którym jedyną stałą jest fakt, że wszystko wciąż się zmienia. Od legendarnych pól bitewnych pod Lexington i Concord przez zatłoczone ulice Bostonu i Nowego Jorku, aż po pokryte śniegem szczyty Appalachów - wszędzie będziesz toczył walki w zaskakująco realistycznym i otwartym otoczeniu. Niezależnie od tego, czy tropisz krwawy ślad swojej zdobyczy, pozostawiony w świeżym śniegu, czy może wykorzystujesz wyjący wiatr i gęstą mgłę, aby ukryć swoje działania - jedno jest pewne: nigdy wcześniej nie walczyłeś w taki sposób.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV