Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Komedia w muzeum historii naturalnej. NBC szykuje nowy serial

Stacja NBC zamawia nowy serial komediowy pod tytułem Natural History. Producentem współtwórca Futuramy.

Stacja NBC zamawia nowy serial komediowy pod tytułem Natural History. Producentem współtwórca Futuramy.

Michalina Reda

Michalina Reda

Nowym projektem stacji NBC jest serial komediowy Natural History. Jego producentami są Chris Hardwick i David X. Cohen (Futurama), którzy również napisali scenariusz.

Fabuła skupi się na kobiecie, która wraca na stanowisko dyrektora lokalnego muzeum historii naturalnej po dłuższej nieobecności. Tam odkrywa, że cały gmach stoi na głowie i wszędzie panuje bałagan. Bohaterka w swojej codzienności musi spierać się ze swoim niepomocnym personelem, cięciami budżetowymi i rozpadającymi się szkieletami dinozaurów.

Szczegóły dotyczące castingu i premiery nie są jeszcze znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV