Kraina lodu 2 online - film dostępny po polsku legalnie w sieci

Kraina lodu 2 w końcu jest dostępna online z polskim dubbingiem. Film można legalnie obejrzeć na platformach SVOD.

Kraina lodu 2 w końcu jest dostępna online z polskim dubbingiem. Film można legalnie obejrzeć na platformach SVOD.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  online 

Kraina lodu 2 już jest online w polskiej wersji językowej. Jako pierwsza wyszła z ofertą platforma SVOD Rakuten. To tam można kupić lub wypożyczyć animację do oglądania w streamingu. Za obie formy zapłacimy 49,99 złotych.

Przypomnijmy, że Kraina lodu 2 jest dostępna online także w Disney+. Jeśli ktoś ma konto w Holandii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii, może bez problemu oglądać film w Polsce. Niestety, ale tam nie ma tam polskiej wersji językowej. Podobnie jest na Itunes, w którym za obejrzenie bajki po angielsku zapłacimy 54,99 zł.

Przypomnijmy,że Kraina Lodu 2 jest najbardziej dochodowym filmem animowanym w historii kina. Zebrał on ze światowego box office aż 1 mld 450 mln dolarów. Oczywiście wiemy, że Król Lew z 2019 roku ma na koncie 1 mld 656,9 mln dolarów, ale oficjalnie film nie jest wpisany do gatunku animacji i jest traktowany jako coś pomiędzy.

Kraina lodu 2 - zwiastun

Wciąż nie wiadomo, czy powstanie Kraina lodu 3. Nie podjęto w tej sprawie żadnych oficjalnych decyzji i nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle to może nastąpić.

Źródło: Rakutet

Źródło zdjęcia głównego: Disney

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV